Arniva Otel hotspot entegrasyonu

Bilgilog loglama sistemi  Arniva Otel yazılımı ile tam entegre olarak çalışmakatadır. Siz müşterileriniz ile ilgilenirken bilgilog sizin yerinize çalışır, personeliniz ve siz internet erişimi ve Log kaydı için zaman harcamazsınız.

Bilgilog Arniva Otel ile nasıl çalışır?


1 - Müşteri giriş (Check-in)

Arniva otel yazılımda müşterileriniz tesisinize giriş yaptığında ( check-in ) Bilgilog anlık olarak bu işlemi algılar.  Müşterilerinizin kimlik bilgilerini kullanarak hotspot cihazında kullanıcı adı ve şifresiyle oturum açıp loglama sistemi devreye sokar. İnternet erişimi için müşterilerinizin kullanacağı kullanıcı adı ve şifre bilgileri sizin belirleyeceğiniz paremetreler ile belirlenir  (örneğin kullanıcı adı olarak : TC. kimlik no veya passaport seri no, Şifre olarak  doğum yılı) .5651 sayılı yasaya uygun olarak  Log kayıtlarında kullanıcı adı temel parametre olarak eklenir böylece geriye dönük bir kayıt incelemesinde ilgili işlem kaydının hangi müşterinize ait olduğuna hızlı erişebilirsiniz.

2 - Müşteri Çıkış (Check-Out)

Arniva otel yazılımda müşterileriniz tesisinizden çıkış yaptığında ( check-out ) Bilgilog anlık olarak bu işlemi algılar.  Müşterinize ait kullanıcı için hotspot cihazından kullanıcı kaldırılır ve internet erişimi kapatılır. Böylece müşterileriniz tesisinizden ayrıldıkdan sonra başka kişilerin bu bilgileri kullanarak internete giriş yapması engellenir. Kısacası müşterileniz tesisinizden ayrıldığı anda internet erişimi engellenir.

Arniva Otel ile Hotspot Entegrasyonu nasıl yapılır?

BilgiLog Arniva Otel ile tam entegre olarak çalışmaktadır. Entegrasyon işleminde Arniva otel programına herhangi bir müdahale söz konusu değildir. Bilgilog entegrasyon işleminde sunucu tarafında ve Client tarafında ( ön büro, resepsiyon, muhasebe ) bir kurulum yapılmaz. Arniva otel ile hotspot entegrasyonu BilgiLog yönetim ekranından bir kaç dakika içerinde yapılmaktadır. Tek yapmanız gereken BilgiLog yönetim panelinden yeni senkron ekle demek ve sizden istenilen paremetreleri yazmanızdır. Daha sonrasında hem loglama hemde hotspot entegrasyonunu gerçekleştirmiş olursunuz.

Arniva Otel ile birden fazla Hotspot entegrasyon yapılabilir mi?


Cevabımız EVET! Arniva otel ile birden fazla hotspot entegrasyonu yapabilirsiniz. Bazı müşterilerimiz personeller için veya tesislerinin birden fazla binadan oluşmasından dolayı çoklu entegrasyon sürecine ihtiyaç duymaktadır. Bilgilog ile birden fazla hotspot entegrasyonu yapabilirsiniz. Örneğin personelleriniz bir hotspot ağında entegre çalıştırıken müşterilerinizi başka bir hotspot ağında entegre çalıştırabilirsiniz.